Avtor: zudolsko Objavljeno: 9. 08. 2016

Oratorij 2012: Grem jaz

Našega oratorija so se poleg domačih otrok udeležili tudi otroci iz sosednje župnije Dol in od drugod. Letos smo spoznavali življenje sv. Dominike in se poskušali vsaj malo približati njenemu življenju. Začeli smo 13. avgusta s pripravami animatorjev. Ob druženju, igrah in delu je čas hitro minil. V torek smo uživali in se prijetno utrudili na bazenu, v sredo smo šli na izlet v Pekel pri Borovnici, povabili smo tudi starše. Dan smo sklenili s piknikom. V četrtek smo se sprehodili na bližnji hrib do cerkve sv. Miklavža. Ta dan nas je Bog blagoslovil z dežjem, tako da načrtovane vodne igre ob vrnitvi sploh niso bile potrebne. Ob koncu smo pripravili še nastop za starše. V spominu nam je ostalo mnogo lepih trenutkov, ki jih bomo še dolgo nosili s seboj.

Natalija Selšek