Molitvena skupina

»Kjer sta namreč dva ali so trije zbrani v mojem imenu, tam sem sredi med njimi.« (Mt 18, 20)

Jezus te vabi, da se k njemu obrneš in se mu izročiš. Vabimo te, da se nam pridružiš v župnijski molitveni skupini.

Vsak torek ob 19.00 v cerkvi sv. Helene v Kamnici. S pesmijo, z besedo in z Besedo. Prosimo, hvalimo, se zahvaljujemo, častimo, molimo, blagoslavljamo in slavimo našega Boga!

Vsak četrtkih pred Najsvetejšim, pol ure pred mašo.

Vsak trenutek pred Gospodom Vam bo stoterno poplačan. Zato naj vam ne bo žal ene ure –pridite!

Mnogi smo že spoznali kako neizmerna je moč molitve, še večja milost pa nam je dana, če nas je več in smo v molitvi združeni.

Študijski del dela ŽPS v letošnjem letu ima naslov Družina na poti k izviru. Torej dajemo poudarek na družinski molitvi in na molitvi za družine. Obe molitveni skupini, ki se srečujeta v naši župniji se želita pridružiti molitvi za naše družine. Zato predlagamo, da kdor želi, lahko odda molitveni namen za celotno družino ali posameznega člana družine. Prošnja za molitev ali zahvala je lahko anonimna. Molitveni namen oddajte v farni cerkvi v nabiralnik pod prižnico. Pri molitveni uri ob ponedeljkih in četrtkih bomo molili po vašem namenu.

Prisrčno vabljeni, da z velikim zaupanjem v božjo pomoč sodelujete in skupaj molimo za potrebe naših družin.