Priprava na zakon v Ignacijeve domu duhovnosti v Zavodu sv. Ignacija v Ljubljani

Priprava na zakon PO SPLETU od 8. do 10. januarja 2021 (Ignacijev dom duhovnosti).

Teme priprave so predstavljene skozi pričevanja petih zakonskih parov in zdravnika.

Priprava se začne v petek, od 17.00 do 19.30. Nadaljuje v soboto od 8.30 do 12.30.

Popoldanski program je od 14.15 do 18.30. V nedeljo je program od 8.30 do 14.00.

Na koncu »vikenda« dobi vsak par, ki sodeluje več čas, potrdilo o opravljeni pripravi na zakon.

Preberete si lahko odmeve udeležencev na decembrski pripravi, da boste videli vrednost tudi takšne priprave.

Več o celotni pripravi.

Pripravo vodi in koordinira p. Ivan Platovnjak DJ.

Prijave: pripravanazakon@ignacijevdom.si.Več informacij na povezavi.

Priprava na krščanski zakon v ljubljanski nadškofiji v letu 2020   >>klikni<<

Najlepša stvar, ki jo je Bog ustvaril, je, pravi Sveto pismo: družina. Bog je ustvaril moža in ženo in jima dal vse. Dal jima je svet! Rastita, množita se, obdelujta zemljo, da bo dala sad! Vso ljubezen je dal družini, jo delil z družino.

papež Frančišek

Roki poročencevNačrtujeta cerkveno poroko? Za tako odločitev vama čestitamo in vaju vabimo, da se pravočasno udeležita  PRIPRAVE. S pripravo na krščanski zakon vama katoliška Cerkev želi pomagati, da bo vajin zakon srečen, trden in  bogat.  Dobrodošla!

Termini v letu 2020

E-priprava na zakon

Najina pot:  Šola za zakon

Priprava na zakon ob koncu tedna: Sv. Jožef v Ljubljani

Priprava na zakon skupnosti EMANUEL

Duhovni vikend za pare v spoznavanju: Hiša kruha

E- PRIPRAVA NA ZAKON:  iskreni net

Rezultat iskanja slik za katstik

Skupnost za samske v iskanju partnerja,s katerim bi delili svojo vero in vrednote.

Neplodnost in najina rodovitnost

Zavod za pare z izkušnjo neplodnost

Vem za načrte, ki jih imam z vami, govori Gospod; načrte blaginje in ne nesreče, da vam dam prihodnost in upanje.

Jer 29, 11

Za zdaj pa ostanejo vera, upanje, ljubezen, to troje. In največja od teh je ljubezen.

1 Kor 13, 13